O JAPŮ

“Zasazujeme se o navrácení pestrosti a radosti do každodenního jídelníčku. S JAPŮ je snadné jíst kvalitně a zdravě.”

Jsme mladá značka fungující na trhu od roku 2015, které není lhostejné, jak se lidé stravují. Proto si razíme vlastní cestu v segmentu zdravého rychlého občerstvení.

 

Jani Půlpánová

Jani

CEO

Zajímám se o udržitelný rozvoj a zdravý životní styl. JAPŮ je projekt, kdese oba mé zájmy snoubí a vytváření výjimečný produkt, který reaguje na potřeby dnešní doby. Udávám směr JAPŮ, navazuji důležité spolupráce, hledám obchodní partnery a řeším výrobní a provozní záležitosti.

| Moje zerowaste agentura www.envirostyl.cz

japu_tym_0002.jpg

Viktor

CPO

Zdravé veganské jídlo je pro mě již několik let přirozenou součástí mého aktivního životního stylu, který mi dává smysl. V rámci JAPŮ se starám především o budování brandu, produktový design a firemní strategii... no a občas taky nosím krabice a JAPŮčka do obchodů ;)

Mimo JAPŮ mě můžete znát ještě z pár dalších projektů:

| Moje ilustrátorské studio www.profiKOMIKS.cz
Moje nejnovější komiksová kniha - www.onthecoastofdreams.com

JAPŮ TÝM 2016

Jani o příběhu JAPŮ

S JAPŮ jsem začala při studiu na vysoké škole. Hledala jsem způsob, jak se zdravě najíst i ve škole. Chtěla jsem něco jiného než bagety v bufetu nebo mastné a přesolené jídlo v menze, navíc těch vegetariánských či dokonce veganských možností bylo hodně málo. Nenašla jsem produkt, který by splňoval mé představy o zdravém fastfoodovém jídle, tak jsem se rozhodla zjistit, zda je nás takových "náročných" více a odstartovala jsem JAPŮ (tou dobou ještě JAPŮ PAPŮ).

Pracovala jsem na JAPŮčku rok v improvizovaných podmínkách. Představte si ten paradox, vařila jsem vegetariánská jídla v řeznictví! Majitel řeznictví, kterého jsem oslovila jako asi 4. člověka při hledání kuchyně, mi vyšel vstříc a poskytl mi zázemí své výrobny. Byl to krásný, ale velice náročný rok.

Po ročním fungování, jsem se rozhodla projekt dát na chvilku spát. Nechtěla jsem už vařit v řeznictví, zároveň jsem potřebovala dotáhnout diplomku a připravit se na státnice. Po státnicích a obhájené diplomce jsem shodou okolností narazila na člověka s profi zázemím a domluvili jsme se na spolupráci. Znovu jsme oprášila mé recepty, pustila se do výroby již v profesionálních podmínkách a měla první obchodní zástupkyni. Začala jsem dodávat na přibližně 15 míst po Praze, hlavně do obchodů se zdravou výživou a farmářských obchodů, postupně začal i rozvoz do firem. Po půlroční spolupráci jsem se osamostatnila a přešla do jiného zázemí.

Od té doby jde vše pomalu, ale jistě vpřed. V současné době máme výrobnu ve Štětí a zvažujeme ji opět přesunout zpět do Prahy, navázat nové spolupráce a posunout se zase o úroveň dál. Držte nám palce! :)

5x o JAPŮ

  • JAPŮ jsou zdravé bezlepkové svačiny a snídaně. Pomáháme lidem jíst zdravě a s radostí.
  • JAPŮ je hotové jídlo, dostupné v obchodech i kdekoliv po Praze na objednávku!
  • JAPŮ obsahuje pestré suroviny a je připraveno dle principů zdravé výživy. I díky tomu na pohled malá porce zasytí.
  • JAPŮ je a vždy bude 100% veganské - bez masa, mléka, vajec a jiných živočišných produktů. 
  • JAPŮ v minimalistickém praktickém obalu je navrženo pro maximální využití prostoru a praktičnost. Obal je také vhodný k opakovanému použití v domácnosti.

Naše úspěchy

SIA 2015

Zapojili jsme se s projektem JAPŮ zdravého rychlého občerstvení do soutěže Social Impact Award, kde jsme se umístil mezi vítězi. Jsme moc rádi za tuto výhru, která nám pomáhá projekt rozvíjet. Děkujeme!

JAPŮ a SIA

Přebírání ocenění v soutěži Social Impact Award 2015, kterou pořádá síť Impact Hub. / The project gained the Social Impact Award 2015 organised by Impact Hub.

JAPŮ a SIA

Všichni vítězové SIA 2015: 1. Třetí rodič – podpora lidí v roli nevlastních rodičů. 2. Dárcovský zip – aplikace na podporu neziskových organizací přes e-shopy. 3. Sharygator – internetový portál pro sdílení vybavení. 4. Grand Garden – zahradní terapie pro seniory. 5. JAPŮ – zdravé rychlé občerstvení 6. Vítěz veřejného hlasování: Czechitas – vzdělávání a podpora žen v oblasti IT