Notice: Undefined index: og_type in /mnt/data/accounts/e/envirostylgroup/data/www/japu.cz/cache/smarty/compile/c8/7d/c2/c87dc21a92ed00a7b8c312ed28dbd3c7f2fef08a.file.psograph.tpl.php on line 38

Notice: Trying to get property of non-object in /mnt/data/accounts/e/envirostylgroup/data/www/japu.cz/cache/smarty/compile/c8/7d/c2/c87dc21a92ed00a7b8c312ed28dbd3c7f2fef08a.file.psograph.tpl.php on line 38

Zdravá svačina JAPŮ v Krakově? No jasně! Biocentrum Krakov to jistí

Zdravá svačina JAPŮ v Krakově? No jasně! Biocentrum Krakov to jistí.

Máte cestu na blízkou polikliniku Mazurská nebo do školy? Chtělo by to nějaké občerstvení po příchodu z práce?

JAPU zde v prodeji

 

Správnou odpověď na Váš hlad i chutě najdete v Biocentru Krakov vedle pošty, přímo u zastávky autobusu Krakov, na proti Obchodního centra. Kromě širokého sortimentu zdravých mlsů a bio potravin najdete v ledničce i JAPŮčka v praktickém obalu. Vozíme sem i  Chytré kaše. Většinou zde není naše kompletní nabídka, ale je vždy možné se domluvit s personálem obchodu a nechat si od nich objednat přesně tu vaší oblíbenou či tu, kterou chcete zkusit. 

 

Na novou zásobu pestrého JAPŮ se můžete těšit vždy v pondělí dopoledne a vhodně tak doplnit energii hned první pracovní den.

JAPU ochutnavka

 

Můžete se spolehnout, že tu narazíte na starostlivé prodavačky, které mají přehled a s nákupem Vám rády poradí. Otevírací doba je Po - Pá 9 až 19h  a v SO 9 - 13h. 

 

Vychutnejte si své zdraví s JAPŮčky.

JAPU plakat XXL

 

-       Magda Součková, studentka oboru marketingové komunikace