Notice: Undefined index: og_type in /mnt/data/accounts/e/envirostylgroup/data/www/japu.cz/cache/smarty/compile/c8/7d/c2/c87dc21a92ed00a7b8c312ed28dbd3c7f2fef08a.file.psograph.tpl.php on line 38

Notice: Trying to get property of non-object in /mnt/data/accounts/e/envirostylgroup/data/www/japu.cz/cache/smarty/compile/c8/7d/c2/c87dc21a92ed00a7b8c312ed28dbd3c7f2fef08a.file.psograph.tpl.php on line 38

S JAPŮ ZDRAVĚ V KANCELÁŘÍCH Alza.cz

Moderní kancelářské prostory Alzy v Holešovicích doplňuje příjemná kavárna, kde si jak všichni zaměstnanci, tak jejich návštěvy nebo obchodní partneři mohou dát, na co mají chuť.

Ať Vám po schůzce příjde vhod dobrá káva, malé jídlo, polévka nebo fresh, v „AlzaCafé“ to najdete.

Kavárna Alza.cz JAPŮ

Protože se vždy najde někdo, kdo má zájem o zdravější variantu, a v Alze myslí na všechny, jsou tu díky office manažerce paní Heleně Neumaierové k dispozici i slaná a sladká JAPŮčka, a to ve všech chuťových variacích. Každému pracovnímu dni tak může být připsána jiná příchuť.

Alza směrovka k JAPŮ

Po JAPŮčkách se v Alze vždy rychle zapráší, což jen dokazuje, že jsou skvělou volbou občerstvení do kanceláří. Při sedavém zaměstnání není dobrým nápadem zvolit těžko stravitelný oběd - i odpoledne je potřeba svěží mysl a pracovní elán.

S nejširším výběrem se tu setkáte v pondělí dopoledne po dovážce čerstvé zásoby.

Bez lepku a živočišných produktů. Na zdraví!

 

-          Magda Součková, studentka oboru Marketingové komunikace