Notice: Undefined index: og_type in /mnt/data/accounts/e/envirostylgroup/data/www/japu.cz/cache/smarty/compile/c8/7d/c2/c87dc21a92ed00a7b8c312ed28dbd3c7f2fef08a.file.psograph.tpl.php on line 38

Notice: Trying to get property of non-object in /mnt/data/accounts/e/envirostylgroup/data/www/japu.cz/cache/smarty/compile/c8/7d/c2/c87dc21a92ed00a7b8c312ed28dbd3c7f2fef08a.file.psograph.tpl.php on line 38

JAPŮ v BIODAY aneb správná volba v DBK Budějovická

Obchod BIO DAY v OC DBK na stanici metra Budějovická je přeplněn zdravými dobrotami. Najdete tu vše, na co jen pomyslíte v té nejlepší kvalitě. Sendviče, šťávy, zeleninu, ovoce, pečivo a dokonce i koláče, dorty a třeba i veganské chlebíčky!

V tomto příjemném obchůdku Vás obslouží milé dámy, které Vám laskavě pomohou s výběrem, takže jistě odejdete s tím pravým ořechovým. Zkušeným prodejcem, na kterého zde můžete narazit, je i Pavel Chán, který si prošel svou životní cestou od tlusťocha s kolou v ruce, po svalnatého a mrštného sportovce milující raw a veganskou stravu. Pavel má osobní zkušenost, díky které může pomoci opravdu mnohým z nás. Tak se zastavte pro dobroty a třeba si tu i dobře popovídáte. Domů si můžete odnést Chytrou kaši nebo JAPŮčka, která klasicky najdete v  ekokrabičkách v lednici.

Až zase půjdete kolem a uvědomíte si, že s sebou vlastně nemáte nic na svačinu nebo na oběd. JAPŮ uspokojí Vaše sladké i slané chutě, a navíc jsou bez lepku a živočišných produktů, takže i svému tělu dopřejete něco opravdu dobrého.

 

JAPŮčka tu na Vás čekají čerstvá vždy od pondělního dopoledne. Otevírací doba je Po - Pá: 09:00 – 20:00 a So - Ne: 09:00 – 19:00, takže nákup určitě vždy stihnete. 

- Magda Součková, studentka marketingové komunikace