JAPŮ ikonky - Co symboly znamenají?

Co která značka znamená?

Bez chemi - nepoužíváme žádnou konzervační chemii ani aditiva. JAPŮ jsou jemně dosolena růžovou himalájskou solí.

Bez lepku - takto označené produkty jsou vyrobeny jen z přirozeně bezlepkových složek. Od června 2016 jsou všechny JAPŮ produkty bezlepkové. Mohou ovšem obsahovat stopy lepku.

Bez laktózy - všechny naše produktyj sou vyrobeny bez laktózy (mléčných produktů)

Bez přidaného cukru - žádný z našich produktů nedoslazujeme rafinovaným cukrem. Sladkost je dána jen přidaným ovocem.

100% Vegan- všechny naše produkty jsou a vždycky budou 100% veganské tedy bez jakýchkoliv živočišných složek (maso, mléko, vejce, med...)

 Vařeno s láskou - všechny naše produkty jsou vyrobeny s láskou, která celý náš tým spojuje a díky tomu Vám můžeme nabídnout produkty, které sami máme moc rádi

Znovu použij krabičku  - všechny JAPŮ krabičky jsou z dobře recyklovatelného PP plastu, díky kterému můžete JAPŮ ohřát v mikrovlnce nebo dát do mrazáku.

Záměrně jsme zvolili obal, který lze opakovaně otevřít a zavřít a díky tomu se hodí na opakované domácí použití. Praktické krabičky najdou své uplatnění jako krabičky na koření, šperky, šroubky a jakékoliv jiné nápady. Lze je skvěle štosovat i stohovat.

Neváhejte nám poslat jaké kutilské využití u Vás krabičky našly. Sdílejte je na našem Facebooku nebo nám je pošlete na mail info@japu.cz

Sadu ikonek a značek stále rozšiřujeme, takže se můžete brzy těšit na další :)

Krásný den a dobrou chuť s JAPŮ!

-Viktor